02 Jun
02Jun

     DKIS (dūmu un karstuma izvades sistēma) sistēmai ir svarīga loma ugunsdrošībā, jo īpaši lielās ēkās, kurās ir vislielākais daudzums potenciāli uzliesmojošu materiālu. Pareizi uzstādot un lietojot dūmu izvadīšanas sistēmu, iespējams mazināt liela mēroga materiālos zaudējumus, aizsargājot īpašumu no bojājumiem,  kā arī glābt dzīvības, ja izraisījusies ugunsgrēka nelaime.

     BSAFETY piedāvā elektriski darbināmu dūmu un karstuma novadīšanas sistēmu ražotāju - SIMON PROtec, izstrādātus automātiskus logu un durvju atvēršanas mehānismus, kuri kalpo kā risinājums dažādu sarežģītības pakāpju būvniecības projektiem. 

     Lai novērstu zaudējumus, kas rodas dūmu un karstuma ietekmē, ugunsgrēka rezultātā, nepieciešama piemērota dūmu un karstuma izvadīšanas sistēma. SIMO PROtec DKIS izpildmehānismi ir piemēroti dažādu veidu būvju projektiem – durvīm, maziem un īpaši lieliem, standarta/nestandarta logiem un lūkām.

     Daudz un dažādos būvniecības projektos ir paredzētas lūkas, logi, kā arī durvis dūmu un karstuma izvadīšanai, kas aprīkotas ar elektriski darbināmu atvēršanas mehānismu. Mēs piedāvājam izpildmehānismus, kuri ir viegli integrējami un tos ir iespējams vadīt attālināti, no galvenā ugunsdrošības sistēmu vadības paneļa, izmantojot ražotāja izstrādāto programmu (SICO BUS technology), kas ļauj sasniegt jaunu līmeni izpildmehānismu vadības tehnoloģijā, spējot vienlaikus, vai pēc izvēles un secības, atvērt vairākus logus un/vai durvis, lūkas,  ja ēkā rodas piedūmojums, vai arī nepieciešama ēkas/telpu ventilācija.   

     Pārejot uz produktu sadaļu, starp dūmu un karstuma novadīšanas sistēmām , atradīsiet plašu piedāvājumu klāstu ar izpildmehānismiem logu un durvju automātiskai atvēršanai no SIMON PROtec. 


Video - https://www.youtube.com/watch?v=QlkaZIqqPAs


Kontakti plašākai informācijai: 

bsafety@bsafety.lv , Biroja tel.: +371 28234323

Pasūtījumiem:

sales@bsafety.lv 

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.