01 Nov
01Nov

     Darbojoties ugunsdrošības nozarē jau ilgāku laiku, esam pārrunājuši ugunsdrošības jautājumus ar dažādu uzņēmumu vadītājiem, un, par laimi, aizvien biežāk izdodas sastapt tādus uzņēmumus, kuri izprot ugunsdrošības nozīmi, nepieciešamību un preventīvo pasākumu nozīmi, lai izvairītos no sekām ko varētu radīt ugunsnelaime. Bet nereti sastopamies ar uzņēmumiem, kuri cenšas izpildīt minimālās prasības, lai izvairītos no sodiem par ugunsdrošības prasību neizpildīšanu.

     Lai aizsargātu biznesu un nodrošinātu tā nepārtrauktību ar normu izpildi un apdrošināšanu var nebūt pietiekami. Pat ja uzņēmums un tā darbības veids ir apdrošināts, ugunsgrēks var paralizēt tā darbību uz ilgu laiku, līdz ar to tas tieši ietekmē arī klientus ar kavētu produkcijas piegādi un pakalpojumiem. Apdrošinātājiem, pēc kārtīgas notikumu izmeklēšanas, iespējams, segs zaudējumus, kuri radušies ugunsgrēka laikā pie nosacījuma, ja būsiet ievērojuši visas normatīvo aktu prasības, bet nesegs neiegūto peļņu un pazaudētos klientus, kuri būs atraduši jaunus piegādātājus.

     Pēc statisktikas datiem, ugunsgrēki visbiežāk izceļas neuzmanīgi rīkojoties ar uguni un elektrības īssavienojumu dēļ, tādēļ BSAFETY iesaka ne tikai izpildīt minimālās ugunsdrošības prasības, bet aizsargāt tieši potenciāli bīstamās vietas.

     Automātiskajām aerosola ugunsdzēsības sistēmām pielietojums ir ļoti daudzveidīgs, varētu pat teikt, ka tas ir vispiemērotākais līdzeklis elektrības izraisītu ugunsgrēku džēšanai. Aerosola ugunsdzēsības teholoģija pasaulē tiek plaši izmantota tās augstās efektiviātātes, zemo izmaksu un ergonomikas dēļ. Tās bieži uzstāda, lai aizsargātu:

  • elektrosadales telpas
  • elektrosadales skapjus
  • lādētavu telpas (litija jonu un skābes akumulatoru bateriju lādētavas)
  • ģeneratoru telpas
  • apakšstacijas
  • transformatoru telpas
  • kabeļu tuneļus


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.