17 Sep
17Sep

Ugunsdrošība sākas no katra cilvēka un sabiedrības kopumā. Tāpēc ir svarīgi, lai katrs cilvēks zin kā rīkoties un, iespējams, prot arī ietekmēt notikumus ārkārtas situācijā, ja tāda ir izveidojusies darba vietā vai kādā publiskā objektā, kurā Jūs atrodaties.

Ugunsdrošības instruktāža un praktiskās nodarbības jāveic regulāri, lai katrs cilvēks atjaunotu un iegūtu jaunas zināšanas un iemaņas, brīžos kad ir izveidojusies ārkārtas situācija, kā arī spētu palīdzēt citiem.

Nereti cilvēki baidās no tā ko tie nezin, vai par lietām, par kurām tie nav pārlecināti. Mēs esam droši, ka tirdzniecības centrā Tukumā, cilvēki, kas ieradās uz ugunsdrošības instruktāžu un praktiskām nodarbībām ir pārliecināti un zinoši par to, kā jārīkojas ārkārtas situācijās un kā izmantot ugunsdzēšamo aparātu.

Organizējot apmācības, mēs veicam ne tikai ugunsdrošības instruktāžu saskaņā ar objekta ugunsdrošības instrukciju, bet veicam ārkārtas stāvokļa imitēšanu objektā, izmantojot dūmu mašīnu, iedarbinot ugunsdaizsardzības sistēmas, un noslēgumā veicam praktiskās dzēšanas apmācību ar ugunsdzēsības aparātiem, sagādājot jaunas emocijas tiem, kas tās apmeklē.

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.