10 Nov
10Nov

Latvijā, zaļā kursa ietvaros, aizvien plašāk tiek izmantoti dažāda veida elektriskie transporta līdzekļi. Elektromobilitāte paliek aizvien modernāka un attālumus, kurus spējam pārvarēt, kļūst lielāki, arī akumulatoru tehnoloģijas paliek attīstītākas. Elektrisko transporta līdzekļu darbināšanai pamatā tiek izmantoti litija jonu akumulatori.

No ugunsdrošības viedokļa Pasaulē šobrīd ir zināms, kā efektīvi dzēst ugunsgrēku, ja tas ir izcēlies ar iekšdedzes dzinēju darbināmā transporta līdzeklī, bet litija jonu akumulatoru izraisītu ugunsgrēku ar ūdeni dzēst nav efektīvi, tas pat var radīt papildus bīstamību.


Video ir uzskatāms piemērs, cik pēkšņi var izcelties ugunsgrēks lādējot litija jonu akumulatoru un kas notiek, ja dzēšanai izmanto ūdeni. (video no youtube.com)

Mēs vēlamies justies droši savās mājās, arī tad, kad mūsu bērni jau ir mājās no skolas, bet paši vēl esam darbā.

Kā risinājumu garāžās telpā, kurā paredzēts lādēt elektroauto vai uzglabāt citu ar litija akumulatoru darbināmu iekārtu, piedāvājam uzstādīt FirePro ražotu aerosola ugundzēsibas sistēmu. 

FirePro aerosola ugunsdzēsības sistēma privātmājai būs ekonomiski izdevīgākais un efektīvākais risinājums, kā arī ne mazāk svarīgi, tā ir atbilstoši sertificēta sistēma, kas nodrošinās litija akumulatoru ugunsgrēku dzēšanu.


*Lai uzzinātu vairāk par produktu un  sazinies: bsafety@bsafety.lv vai +371 28234323

Pajautā, tas neko nemaksās!


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.