13 Jun
13Jun

Akciju sabiedrība “Dobeles dzirnavnieks” ir lielākais pārtikas un graudu ražotājs Baltijā, kas pazīstams ar augstas kvalitātes produkciju. Uzņēmums piedāvā unikālas garšas un produktus, un ir savas nozares līderis, kas turpina augt kā inovatīvs pārtikas ražotājs. 

AS “Dobeles dzirnavnieks” šī gada pirmajā ceturksnī uzsāka sadarbību ar BSAFETY ugunsdrošības jomā un sadarbības laikā esam kļuvuši par abpusēji svarīgiem partneriem. BSAFETY sniedz pilna servisa ugunsdrošības pakalpojumus: 

  • ugunsdrošības sistēmu projektēšana un izbūve;
  • ugunsdrošības sistēmu apkalpošana un remonts;
  • avārijas un evakuācijas apgaismojuma risinājumi - projektēšana, izbūve, tehniskā apkope;
  • inženiertīklu ugunsdrošība;
  • ugunsdrošības pārvaldnieka pakalpojumi;

Rūpēs par klientiem, veicam regulāras ugunsdrošības aprīkojuma pārbaudes un apkopes, saskaņā ar apkopju reglamentiem un LR normām, nodrošinot visu iekārtu un sistēmu pareizu darbību. Mēs spējam sniegt kvalitatīvus un pieejamus ugunsdrošības pakalpojumus visu nozaru uzņēmumiem, saskaņā ar attiecīgiem noteikumiem un ugunsdrošības standartiem, nodrošinot cilvēku un īpašumu aizsardzību.   Katrs klients un sadarbības partneris ir svarīgs un BSAFETY mērķis ir izzināt klientu vēlmes un vajadzības, lai noteiktu kādi risinājumi un pakalpojumi ugunsdrošībā ir vispiemērotākie.

Kontaktinformācija sadarbībai:

bsafety@bsafety.lv, +371 28234323

komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.