07 Feb
07Feb

Ikdienā iespējams daudzi ir sastapušies ar terminu AED, taču ne visi ir 100% pārliecināti, ko tas nozīmē. AED jeb automatizēts ārējais defibrilators ir drošības līdzeklis, ko izmanto, ja rodas pēkšņa sirdsdarbības apstāšanās. Tas ir ļoti būtisks pirmās palīdzības sniegšanas līdzeklis, kuram jābūt pieejamam publiskās vietās.

AED - pirmās palīdzības līdzeklis, lai palīdzētu sirds ritma apstāšanās gadījumā, lai noteiktu sirds ritmu un, ja nepieciešams, veiktu elektrošoku sirds ritma atjaunošanai.


Iemesli, kāpēc ir nepieciešams AED:

  • Pēkšņa sirdsdarbības apstāšanās ir nopietna medicīniska ārkārtas situācija un ir galvenais nāves cēlonis. Dzīvības glābšanas rīkam ir jābūt pa rokai, lai nekavējoties sniegtu palīdzību.
  • AED sniedz palīdzību, kamēr Neatliekamās medicīnas palīdzības dienests ir ceļā. Tikmēr palīdzēt cilvēkam ir iespējams, ja ēkā ir pieejams AED.
  • Grozījumi Ārstniecības likumā un MK noteikumi nosaka, ka publiskās vietās jābūt pieejamam AED, tam paredzētās vietās, atbilstoši noteikumiem.
  • AED drošības ierīces ir viegli lietojamas, ja apgūtas apmācības, atbilstoši iekārtas lietošanas noteikumiem.


BSAFETY piedāvāto produktu sadaļā atrodami tādu medicīnas zīmolu kā – “CardiAngel”, “CardiAid” un “Mindray” automātiskie defibrilatori

https://www.bsafety.lv/produkti/pirm%C4%80-medic%C4%AAnisk%C4%80-pal%C4%AAdz%C4%AAba


Vairāk par AED iespējams uzzināt, sazinoties - bsafety@bsafety.lv , vai zvanot : +371 28234323 , vai veicot pasūtījumu mājas lapā