01 Aug
01Aug

Saules paneļi šobrīd ir aktuāla un Pasaulē zināma tehnoloģija, kas nodrošina tīru elektroenerģiju. Nodrošinot elektroenerģiju ar saules paneļu palīdzību, īpaša uzmanība jāvelta to ugunsdrošībai, jo īpašums, kas aprīkots ar saules paneļiem kļūst potenciāli nedrošāks no uguns nelaimēm.

Elektroenerģija neplūst tikai vienā virzienā, bet gan ļoti strauji maina savu virzienu un, lai pārveidotu saules paneļu saražoto līdzstrāvu maiņstrāvā, ir svarīgi nodrošināt saules paneļus ar invertoriem. Šīs iekārtas ir potenciāli bīstamas, jo var radīt ugunsgrēka riskus. 

Savukārt ēkā, kas aprīkota ar saules paneļu sistēmu, atrodas akumulatori, kuros uzkrājas saražotā elektroenerģija, kas arī var radīt zināmus ugunsgrēka riskus.

Lai rūpētos par saules paneļu absolūtu darbības drošību, mēs, BSAFETY, sadarbībā ar ugunsdrošības sistēmu ražotāju FirePro, piedāvājam aprīkot saules paneļu sistēmas ar efektīvu un drošu risinājumu ugunsdrošībai – aerosola ugunsdzēsības sistēma.

Aerosola ugunsdzēsības sistēma atklāj un nodzēš ugunsgrēku tā sākuma stadijā, turklāt īpašumam netiek nodarīti materiāli bojājumi un zaudējumi, kādi tie ir iespējami, ja ugunsgrēks tiek dzēsts, nostrādājot ūdens ugunsdzēsības sistēmai vai dzēšot ugunsgrēku ar pulvera ugunsdzēsības līdzekļiem.

Galvenās priekšrocības izmantojot FirePro aerosola ugunsdzēsības risinājumus saules paneļu sistēmās: 

  • zema izmaksa - uzstādīšanā un uzturēšanā;
  • augsta ugunsdzēsības efektivitāte - piemērota A, B, C un F ugunsgrēka klasēm;
  • automātiska ugunsgrēka atklāšana un dzēšana;
  • neatstāj nosēdumus - nebojā apkārtējās iekārtas;
  • videi un cilvēkam nekaitīga sistēma;
  • Ilgs sertificētais kalpošanas laiks – 15 gadi.
  • u.c.

Plašāka informācija pieejama sazinoties ar mums:

Biroja tālr.: +371 28234323

e-pasts: bsafety@bsafety.lv


komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.