10 Nov
10Nov

     Arvien vairāk pasaulē elektroenerģijas iegūšai tiek izmantota atjaunojamā enerģija. Visbiežāk sastopamie alternatīvās enerģijas avoti ir vēja ģeneratoru un sauli bateriju parki.

     Strādājot ar elektriskajām un mehāniskajām tehnoloģijām, nopietni jāapsver visi ugunsgrēka potenciālie riski. Vēja ģeneratori aizdegas galvenokārt elektrisku vai mehānisku bojājumu dēļ un tālāk uguns izplatās uz apkārtējo plastmasu un stikla šķiedras daļām sabojājot vēja ģeneratoru pilnībā.
Pēc statistikas datiem gadā pilnībā nodeg 1 no 2000 vēja turbīnām. Vēja enerģijas nozarei šādi ugunsgrēki ir dārgi un nodara kaitējumu arī reputācijai.

     BSAFETY piedāvā automātiskās ugunsdzēsības risinājumus, kuru pasaulē plaši izmanto vēja ģeneratoru aizsardzībai pret ugunsgrēkiem

     Aerosola ugunsdzēsības sistēmas ir modulāras, vieglas un autonomas ugunsdzēsības sistēmas, kuras ir piemērotas vēja turbīnu un fotoelementu spēkstacijām. 

     Mūsu ugunsdrošības inženieri var palīdzēt jums izstrādāt un piedāvāt labākos risinājumus ugunsdzēsības sistēmām atjaunojamās enerģijas nozarē. 

     Sazinies ar mums zvanot +371 28234323 vai sūtot e-pastu uz bsafety@bsafety.lv

komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.